Instagram "kullanıcı bulunamadı" hatası nasıl çözülür?

Merhaba, Instagrama giremiyorum "kullanıcı bulunamadı" diyor bana bir uyarı da gelmedi instagram tarafından hesabım kapatıldı ne yapmam lazım? Instagrama mail attım olmadı ne yapmam lazım başka?

berkay48 berkay48 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yapabileceğin pek bir şey yok. Instagram mailine cevap verirse o cevap  üzerinden ilerleyebilirsin.

    Instagram da bir çok yazılım hatası var. Bu hatalar yüzünden parola sıfırlamak bazı durumlarda mümkün olmuyor.

    alattin alattin (16984)