Instagram kullanıcısı yaziyor arkadaşımın profilinde

Merhabalar efendim bu yazınıza istinaden net bilgi almak istedim arkadaşın hesabı Instagram'da sohbete girdiğim zaman resimsiz profil çıkıyor halen takip ediyor gözüküyor beni ortak arkadaşlarımızdan da ismi gözükmüyor ektede ekran görüntüsü paylaştım konu hakkında yardımcı olabilir misiniz

Instagram kullanıcısı yazısını gördüğünüz bir hesap aktif değil demektir. O hesap herhangi bir sebepten ötürü Instagram'da aktif değilse hesabın adı ve paylaştığı içerikler görünmez.

Instagram kullanıcısı yazması tam olarak neyi gösteriyor?

Instagram kullanıcısı yazmasının en temel sebebi o hesabın aktif olmamasıdır. Yani herhangi bir şekilde hesap aktiflikten çıkmışsa onda Instagram kullanıcısı yazar.

Instagram kullanıcısı yazmasının sebepleri şunlar olabilir:

  • O hesabın dondurulmuş olması yani hesap sahibinin dondurması
  • O hesabın sahibi tarafından kapatılmış olması
  • Instagram tarafından o hesabın kapatılmış olması

Yukarıdaki sebeplerden bir tanesi, o hesapta "Instagram kullanıcısı" yazmasını sağlar.

yakupaykut yakupaykut (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güzel paylaşım olmuş, paylaşımı Çözüm Paylaş kısmından paylaşsaydın, yinede iyi olmuş.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bu yazdığı çözüm değil sadece soru sormuş. darkcrak 3 yıl önce