Instagram Lite nedir, nasıl kullanılır? Instagram Lite nasıl indirilir?

Instagram Lite nedir? Instagram Lite ne işe yarar?

Instagram Lite nasıl indirilir?

Instagram Lite apk indirme linki var mı?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram Lite nedir? Instagram Lite ne işe yarar?

    Instagram, zayıf donanımlı telefona veya yavaş internet bağlantısına sahip kullanıcılar için geliştirdiği Instagram Lite uygulamasını uygulama marketlerinde resmi olarak yayınladı. 573 KB (kilobayt) boyutuna sahip Instagram Lite şuan için sadece Meksika'da Google Play Store üzerinden indirilebiliyor ancak eğer Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip telefonunuz varsa instagram lite apk dosyası indirip kurabilirsiniz.

    Instagram Lite, ana uygulamaya nazaran 2 eksik ile geliyor. Birisi video paylaşma desteği. Paylaşılan videoları izleyebiliyoruz ama kendi hesabımızla Instagram Lite uygulamasından video paylaşamıyoruz. Ama yakında video paylaşım desteği de gelecek zaten uygulamada bunu belirtmişler.

    İkincisi eksik ise Direkt Mesaj bölümü. Direkt Mesaj Instagram Lite uygulamasında hiçbir şekilde yok. Yani mesaj gönderme/alma ve var olan mesajları okuma desteği Instagram Lite'a eklenmemiş. Eğer mesajlaşmıyorsanız muhtemelen eksikliğini hissetmeyeceksiniz bile. Ya da o açığı Direct from Instagram (tıkla) uygulamasını indirerek kapatabilirsiniz. En azından Instagram uygulaması kadar kasmayacaktır diye düşünüyorum.

    Instagram Lite nasıl indirilir?

    1. Instagram Lite apk indir linkine tıklayın.
    2. Sonra karşınıza gelen "Download APK" butonuna tıkladıktan sonra instagram lite apk dosyasını indirebilirsiniz.

    Instagram Lite nasıl kullanılır?

    1. Instagram Lite indir linkine tıklayarak apk dosyasını indirin ve kurulumu yapın.
    2. Telefonunuza kurulduktan sonra normal bir şekilde uygulamayı açıp hesabınıza giriş yapabilir ve kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)