Instagram mail adresinden yapılan talepleri başkasına bildirir mi?

Instagramda biriyle mesajlasirken ikimizde mesajları sildik Instagram mail adresime dönüş yaptı bende hesabım şu konuştuğum kişinin hesabı şu mesajların geri yüklenmesini istiyorum yazdım gönderdim, daha sonra bu kişi ile problemi çözdük ama aklıma takılan şu Instagram yazdığım talep karşısında mesajlastigim diğer bir kişiye bildirimde bulunur mu? Ya da bu kişinin bunlardan haberi olur mu? Yuklenirse eğer mesajlar geri bu onun hesabına da geri yüklenir mi ayrıca teşekkür ederim şimdiden.

kapgank kapgank (1)
2 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

instagram sizin talebinizi başkası ile paylaşmaz. Mesajlar size gönderilmiş ya da siz göndermişsiniz. Size ait kişisel bilgi sayılır ve instagram silinen mesajların geri getirilmesi talebini başkası ile paylaşmaz. Mesajlaştığınız kişi ile de paylaşmaz.

Mesajlar size geri yüklenirse karşı tarafa yüklenmez. Böyle bir talebi yerine geri getireceklerini düşünmemekle birlikte diyelim ki mesajlarınızı geri yüklediler bundan başka kimsenin haberi olmaz.

hakan hakan (15424)