Instagram mavi tik nasıl alırım?

Instagram hesabıma mavi tik almak istiyorum. Mavi tik nasıl alırım?

Instagram mavi tik alma nasıl yapılabilir?

jikol jikol (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram'da mavi tik alabilmek herkesin sandığı gibi kolay bir şey değil. Instagram'da mavi tik alabilmen için tanınmış bir kişi, ünlü, veya bir firma sahibi olman gerekiyor. Ayrıca aktif bir takipçi kitlesine de sahip olman gerek.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bir kaç kişi de gördüm. 1000 takipçi vardı.. jikol 5 yıl önce

    Instagram mavi tik alma öyle herkesin yapabileceği bir şey değil. Mavi tikin asıl amacı şu, tanınmış bir kişi olduğunu doğrulamak. Burada tanınmış bir kişi derken sosyal medyada değil, gerçek hayatta tanınmış bir kişi kastediliyor. Yani senin 1 milyon takipçin olsa bile eğer ünlü bir kişi değilsen mavi tik alamazsın.

    Aynı zamanda eğer ünlü bir kişiysen de 1000 takipçin olsa bile mavi tik alabilirsin. Mantık bu.

    omercik omercik (9418)