İnstagram 'mesaj gönder' butonu yok?

Arkadaşlar İnstagram hesabımda 'mesaj gönder' butonu yok. Yani bir kişinin profiline giriyorum, sağ üstte 3 nokta olur ya oraya tıklıyorum, orada 'mesaj gönder' butonu yok. 'Kullanıcıyı şikayet et, engelle' butonları var, mesaj atma butonu yok. Eskiden vardı, şimdi niye yok?

Edit: PC'den Web ile ve Android gibi bir programla giriyorum, ayrıca Microsoft Store'den de İnstagram uygalaması ile giriyorum...

vafeyey vafeyey (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Microsoft Store'dan giriyorum. Bende üç nokta yok Onun yerine kağıt uçak var ona tıklıyorum ordan mesaj yazabiliyorm.

    Üç noktaya ( ... ) Tıkladım ve mesaj gönder  yazısı çıktı, ve buradan mesaj gönderebiliyorum.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Ama benim demek istediğim kişilerin profiline girip oradan mesaj atmak... vafeyey 4 yıl önce
    • Bende oluyor. 3 noktaya tıklyıorum mesaj gönder yazısı çıkıyor. hydra 4 yıl önce
    • Sen PC'den mi bahsediyorsun? Bende Windows 10 yüklü bilgisayardan Microsoft Store'den indirdim İnstagram'ı.. vafeyey 4 yıl önce
    • PC'den bahsediyorum. Windows 10 ve microsoft store'dan giriyorum. hydra 4 yıl önce

    Daha önceden @farurhenho bir çözüm paylaşmıştı youtube hesabımızdan dilersen altdaki linkden çözüme gide bilirsin

    Bilgisayardan Instagram mesaj atma - 2019

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Dostum benim demek istediğim kişilerin profiline girip oradan mesaj atmak... vafeyey 4 yıl önce

    Sen sorunu tam olarak nerede yaşıyorsun ben onu anlayamadım açıkçası. Android'de mi? Instagram web sitesinde mi? Yoksa Windows 10 Microsoft Store uygulamasında mı?

    omercik omercik (9418)