Instagram "mesajını alamıyor. Herkesten gelen yeni mesajlara izin vermiyor" hatası

Instagram'da birine mesaj göndermeye çalışırken ".... mesajını alamıyor. Herkesten gelen yeni mesajlara izin vermiyor" hatası alıyorum bu ne demek?

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram "mesajını alamıyor. Herkesten gelen yeni mesajlara izin vermiyor" hatası, mesaj göndermeye çalıştığınız kişinin mesaj isteklerini sadece takip ettiği kişilere açtığı anlamına geliyor.

    Herhangi bir kişiye mesaj göndermeye çalışırken "zuck mesajını alamıyor. Herkesten gelen yeni mesajlara izin vermiyor" gibi bir hata alıyorsanız, mesaj göndermeye çalıştığınız kişin DM'sini kapatmış demektir. Bunu aşamazsınız. Karşıdaki kişi sizi takip etmediği için ona mesaj gönderemezsiniz.

    Peki instagram mesaj istekleri kapatma nasıl yapılır? Bu videodan öğrenebilirsiniz: Instagram DM Kapatma | Instagram Mesaj İsteklerini Tamamen Kapatma

    omercik omercik (9418)