İnstagram Mesajlarını anlık otomatik kaydeden bir program var mı?

İnstagram hesabımdaki hertürlü mesajları bilgisayara ve ya telefona anlık kaydeden bir program var mı? Örneğin birisi bana mesaj gönderdi ve o mesajlar bir yere kaydolmasını istiyorum ve istediğim zaman girip bakmak istiyorum. Bir diğeride; birisiyle olan konuşmaları silsem dahi kaydetmeyi sağlayabilecek bir program varsa çok işime yarar. O yüzden anlık kaydetmesini istiyorum. Teşekkürler

smushchennyy smushchennyy (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android kullanıyorsan https://play.google.com/store/apps/details?id=whats.deleted.messages.recovery.deletemsgrecovery&hl=tr gibi bir program kullanabilirsin.

    Bu programlar "bildirim geçmişi / notification history" olarak adlandırılıyor. Telefona gelen bildirimleri kayıt altına alıyor. Doğal olarak Instagram mesajları ile gelen bildirimleri de kayıt altına alır. Böylece bildirime düşen tüm mesajlarını saklamış olursun. Bu programların bir diğer artısı, karşı taraf mesajı silmiş olsa bile sende bir kopyası kalır. Apple / iPhone içinde vardır bir uygulama mutlaka.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bu programı deneme şansınız oldu mu? Galiba internetim kapalı olduğu zamanlar bi kayıt yapma durumu yok doğal olarak.

      smushchennyy smushchennyy (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Deneme şansım olmadı ama kullanan bir arkadaşım var. Bu tür programlar telefona gelen bildirimler üzerinden mesajları kaydediyorlar. Elbette internet gerekiyor. murat 4 yıl önce