Instagram müzik bulunduğun bölgede kullanılamıyor ne demek?

Instagram hikayelerde bazen "Instagram müzik bulunduğun bölgede kullanılamıyor" hatası alıyorum. Bu ne demek?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram hikayelerde tıpkı yazı, resim, çıkartma eklemek gibi müzik ekleme özelliği var. Fakat bu 'Instagram Müzik' özelliği henüz Türkiye'de kullanılamıyor. Bu nedenle özelliği kullanabilen birisinin hikayesine baktığımızda hikayenin kendisini görebiliyoruz, ama eklediği müziği dinleyemeyeceğimiz için "Instagram müzik bulunduğun bölgede kullanılamıyor" hatası alıyoruz.

    İşin aslı bu şekilde. Instagram hikayelerdeki müzik ekleme özelliği Türkiye'de kullanılamadığından dolayı, bu özelliği kullanabilen birisinin hikayesinde müziği dinleyemiyoruz. "Instagram müzik bulunduğun bölgede kullanılamıyor" hatasını çözmenin bir yolu maalesef yok. Instagram, bu özelliği Türkiye'ye açmadığı sürece hiçbir şey yapamayız.

    omercik omercik (9418)