Instagram önceki biyografi metinlerini nasıl görebilirim?

    Toplam 1 Cevap

    Instagram hesabınızdaki biyografi kısmına eklediğiniz önceki metinleri bulabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okumalısınız.

    Instagram'da önceki biyografi metinlerini bulma

    1. Adım: Instagram'ı açın ve profilinize girin.

    2. Adım: Sağ üst köşedeki üç çizgi simgesine dokunun ve alt kısımdan Ayarlar'a tıklayın. Böylece Instagram profilinizin ayarlarına girdiniz.

    instagram profil ayarlari

    3. Adım: Profil ayarlarınıza girdikten sonra "Gizlilik ve Güvenlik" bölümüne girin.

    instagram gizlilik ve güvenlik

    4. Adım: Gizlilik ve güvenlik kısmına girdikten sonra sayfayı aşağı kaydırın. En altta "Verilerine Eriş" diye bir bölüm göreceksiniz, buna tıklayın.

    instagram verilerine eriş

    5. Adım: Verilerine eriş bölümünde hesabınızla alakalı baya detaylı bilgiler yer alıyor. Burada sayfayı aşağı kaydırın biraz, "önceki biyografi metinleri" diye bir seçenek göreceksiniz. Tümünü Gör'e tıklayın.

    instagram önceki biyografi metinleri

    Şimdi açılan sayfada Instagram hesabınızı açtığınızdan bu yana biyografiye eklediğiniz bütün yazıları bu bölümde görebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)