Instagram önceki kullanıcı adlarını nasıl bulabilirim?

Instagram hesabımda kullandığım önceki kullanıcı adlarını nasıl görebilirim?

Instagram'da değiştirdiğim önceki kullanıcı adlarını nerede bulabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da kullandığınız önceki kullanıcı adları çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Instagram artık hesabınızla ilgili pek çok ayrıntıya erişebilme olanağı sağlıyor.

    Instagram önceki kullanıcı adlarını görme

    Önceki kullanıcı adlarınızı görmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli.

    1. Adım: Instagram'ı açın ve profilinize girin.

    2. Adım: Sağ üst köşedeki üç çizgi simgesine dokunun ve alt kısımdan Ayarlar'a tıklayın. Böylece Instagram profilinizin ayarlarına girdiniz.

    instagram profil ayarlari

    3. Adım: Profil ayarlarınıza girdikten sonra "Gizlilik ve Güvenlik" bölümüne girin.

    instagram gizlilik ve güvenlik

    4. Adım: Gizlilik ve güvenlik kısmına girdikten sonra sayfayı aşağı kaydırın. En altta "Verilerine Eriş" diye bir bölüm göreceksiniz, buna tıklayın.

    instagram verilerine eriş

    5. Adım: Verilerine eriş bölümünde Instagram hesabınızla alakalı detaylı bütün bilgiler yer alıyor. Sayfayı aşağı kaydırdığınızda "Önceki kullanıcı adları" bölümünü göreceksiniz, onun hemen altındaki Tümünü Gör seçeneğine tıklayın.

    instagram önceki kullanıcı adları

    İşte bu sayfada Instagram hesabınızı açtığınız günden bu yana değiştirdiğiniz bütün önceki kullanıcı adlarını görebilirsiniz. Instagram hesabınızda kullanmış olduğunuz önceki kullanıcı adları bu bölümde yer alıyor.

    NOT: Ben üretmeye, sen ise çalmaya devam. Herkes işini yapmalı değil mi? Benim işim üretmek, senin işin çalmak. Hepimize kolay gelsin.

    omercik omercik (9418)