Instagram öne çıkan hikayeler kapak fotoğrafı nasıl değiştirilir?

Instagram öne çıkan hikayemin kapak fotoğrafını nasıl değiştirebilirim?

Instagram öne çıkan hikaye kapağı nasıl yaparım?

Instagram öne çıkarılanlar için kapak fotoğrafı nasıl değiştirilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da öne çıkarılan hikayelerinizin kapak fotoğrafını değiştirmek çok basittir. Artık telefonunuzdaki herhangi bir resmi direkt öne çıkan hikaye kapak fotoğrafı yapabilirsiniz.

    Instagram öne çıkanlar kapak fotoğrafı değiştirme

    Hikayenizin kapak fotoğrafını değiştirmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

    1. İlk önce kapak fotoğrafını değiştirmek istediğiniz hikayeyi açın.
    2. Sağ alt köşedeki Daha Fazla seçeneğine dokunun ve "Öne Çıkarmayı Düzenle"ye girin.
    3. Üst kısımda "Kapağı Düzenle" diye bir seçenek göreceksiniz, buna dokunun.
    4. Gelen sayfada küçük galeri simgesine dokunun.
    5. Daha sonra, öne çıkan hikaye kapak fotoğrafı olarak ayarlamak istediğiniz fotoğrafı seçin.
    6. Seçtikten sonra İleri diyerek işlemleri kaydedin.

    İşlem tamamlanmış oldu. Böylece birisi sizin profilinize baktığı zaman öne çıkan hikayenin kapağında o seçtiğiniz fotoğraf görecek.

    Detaylı anlatım için bu linke tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz: Instagram Öne Çıkanlar Kapak Fotoğrafı Değiştirme | Videolu Anlatım

    omercik omercik (9418)