Instagram öne çıkan hikayeler özelliği bende neden yok?

Öne çıkanlar kısmının bende görünmemesinin nedeni nedir? Ne yapmalıyım çözmek için?

haticecan haticecan (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anlamadım tam olarak neresi görünmüyor? Ekran görüntüsü paylaşabilir misin?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      https://www.blogarti.com/instagram-profiline-hikaye-sabitleme-ozelligi.html

      foto paylaşmayı beceremedim kusura bakmayın ama bunun gibi öne çıkanlar özelliği telefonum ve instagram uygulamam güncel olmasına rağmen bende yok?

      haticecan haticecan (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Anladım şimdi. Instagram'ın bug'ımı desem ne desem bilemedim. Her özellik bütün kullanıcılara nedeni bilinmeyen bir şekilde, gelmiyor. Mesela bana son görülme özelliği gelmedi. Yeni hesap açtım öyle geldi. Yeni hesap açmayı bi denesen? omercik 5 yıl önce
      • Çok sağolun. Ama yıllardır kullandığım hesabımdı yeni hesap açtım denedim onda oluyor hatta telefonumda denedim hepsi oluyor. Sorun benim hesabımda dediğiniz gibi özellik gelmemiş demek ki şansıma. Peki geç de olsa gelir mi o özellik? haticecan 5 yıl önce
      • Elbet gelecek ama yeni hesap açmak daha mantıklı bence. @haticecan omercik 5 yıl önce
      • Teşekkürler sağolun. haticecan 5 yıl önce