İnstagram oops an error accurred hatası alıyorum takibi bırakanlar uygulması indirdikyen sonra oldu bilen barsa lütfen yardımcı olsun

Hata alıyorum instagrama giremiyorum bilgisi olan yardım edebilir mi

kullanici633393 kullanici633393 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "İnstagram takip edeni bırakma uygulaması" demişsiniz. Muhtemelen hesabınız bot aktivitesi yüzünden kapandı / engellendi.  Bu konuda sizin gibi arkadaşları uyarıyoruz. "Instagram takip edeni bırakma" gibi uygulamalar sizin erişim bilgilerinizi alır ve bunları farklı sayfa ve gönderileri beğenmek için kullanır. Instagram bunu fark ettiğinde bu tür hesapları engeller, cezai yaptırım uygular. Böyle bir durum söz konusu olabilir.

    alattin alattin (16999)