Instagram profil fotoğrafını büyütmek

Instagram profil resmini nasıl büyütürüm?

Birinin instagram profil resmini nasıl büyük görürüm?

Instagram profil resminin büyük halini nasıl görürüm?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu konu Mart 2019'da güncellenmiştir!

    Instagram profil fotoğrafını kalitesi düşmeden büyütmek ve indirmenin artık çok daha kolay bir yolu var. Yeni çözüme buradan ulaşabilirsiniz: Instagram profil fotoğrafı büyütme ve indirme [Kalitesi Düşmeden] - 2019

    Instagram profil fotoğrafını büyütmek

    Güncelleme:
    Bu yöntem artık işe yaramıyor. Instagram profil fotoğrafı büyütme güncel yöntem:

    Instagram profil resmi nasıl büyütülür?

    Instagram uygulamasını farklı kılan özelliklerden biri de Instagrama yüklenen fotoğrafların büyütülmemesi, yakınlaştırılmamasıdır. Bu nedenle profilimizdeki resimler gibi profil fotoğrafları da büyütülemez.

    Fakat bir arkadaşınızın veya herhangi birinin profil fotoğrafını daha iyi görmek için büyütmek isteyebilirsiniz. Oldukça küçük gözüken Instagram profil fotoğrafının büyük halini görmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Bilgisayar üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapın.

    2. Profil fotoğrafını görmek istediğiniz kişinin profiline girin.

    3. Profil fotoğrafının üzerinde sağ tıklayın ve Resmi yeni sekmede aç seçeneğine tıklayın.

    4. Resim yeni sekmede yine küçük şekilde açılacak. Adres satırında yazan adresin içinde boyutlandırma için kullanılan, s ile başlayan yazıyı bulun.

    5. Resimdeki gibi s ile başlayan kısmı seçin ve silin.

    6. Enter tuşuna basın ve boyutlandırılmamış resmi görebilirsiniz.

    Bu yöntem ile merak ettiğiniz profil fotoğraflarını daha yakından görebileceksiniz.

    Güncelleme:
    Bu yöntem artık işe yaramıyor. Instagram profil fotoğrafı büyütme güncel yöntem: Instagram profil resmi nasıl büyütülür?

    damlakoc damlakoc (1391)