İnstagram Profil Resmi Boyutunu Büyütmek

Merhaba ben e-postamdan İnstagram hesabımı buldum, ayrıca Twitter'da buldum. Profil resmim var sadece, ama küçük ve kaliteli resim. Ben onu büyütmek istiyorum ama kalitesi de bozulmasın istiyorum. Nasıl yapabilirim?

zilol zilol (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar;

    Boyut küçük ve kaliteli ise, büyültürseniz Düşük kaliteli ve bulanıklı çıkar. Bu aynı zamanda videolar içinde geçerli

    ÖRNEK:

    Boyut küçük ve kaliteli : LİNK:

    Boyut Büyük ve kalitesiz : LİNK:

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • tüh ya zilol 6 yıl önce
    • sen ne tür çözünürlükten , ne tür çözünürlüğe yükseltmek istiyorsun ? nvidiagtx 6 yıl önce
    • ama denemende bir fayda var bir dene nvidiagtx 6 yıl önce

    Instagram hesabının linki falan var mı? Profil resmindeki linkte yazan 150x150 ibaresini silersen fotoğraf büyür (orijinal haline döner)

    Profil resmini büyütmek istediğin Instagram hesabına girdikten sonra resimdeki gibi adımları uygula.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Anlamadım? zilol 6 yıl önce
    • Büyütmek istediğin Instagram profilinin bir linki var mı? Yoksa direkt olarak resim mi buldun sen @zilol omercik 6 yıl önce
    • Profilim var tabi. zilol 6 yıl önce
    • O profildeki resmi mi büyütmek istiyorsun? @zilol omercik 6 yıl önce
    • Evet profil resmimi. Dediğiniz gibi 150x150 boyutunda zilol 6 yıl önce
    • Büyütebilirsin, çok kolay bu. Profil resminin linkinde 150x150 diye bir ibare var, onu sil @zilol omercik 6 yıl önce
    • Tam anlatır mısınız? zilol 6 yıl önce
    • İlginize sağ olun. Şimdi yaptım. Ama resim yüzde 10 büyüdü. zilol 6 yıl önce
    • Orijinal hali nasılsa öyle olur. Ona sen veya ben karar veremeyiz @zilol omercik 6 yıl önce
    • Galiba orijinal hali öyle. Peki kaliteyi bozmadan, büyütme programları var mı? zilol 6 yıl önce
    • Illustrator veya Photoshop'a aktarıp büyütmeyi deneyebilirsin belki. Onun dışında pek bir bilgim yok maalesef @zilol omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho resmi size atsam siz yapsanız? Ben o programları indiremiyorum, netim yavaş. zilol 6 yıl önce
    • Denerim. Hizliresim.com'a yükleyip atın @zilol omercik 6 yıl önce
    • Eyvallah. zilol 6 yıl önce