Instagram profil sağ tarafa kaydı

instagramda profil fotoğrafım sol taraftan sağ tarafa kaydı toplamda kaç gönderimin yazdığı yazı kayboldu kısacası ters döndü gibi. Bu sıkkntı telefonumdan başka hesaplara girdiğim zaman olmuyor sadece kendi hesabımda . Bi çok kez instagram sorun bildire yazdım onlar dönüş yapmadı.İlgilenirseniz sevinirim can sıkıcı bi durum

dellow38 dellow38 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu bir sorun değil. Instagram tasarımını değiştiriyor artık yavaş yavaş. Fakat bu değişiklikleri tam olarak yayına almadan önce bazı hesaplar üzerinde önden bi deniyor. Sizin hesabınız da deneme tahtası olarak kullanılmış anlaşılan. Instagram'ı silip tekrar yükleyin belki bir ihtimak eski haline döner. Olmazsa yapacak bir şey yok Instagram gelecekte tamamıyla o tasarıma geçecek.

    omercik omercik (9418)