Instagram profil sayfası neden sağa kaydı?

Instagram profil aniden sağa kaydı bunun sebebi nedir?

Instagram profil fotoğrafı neden sağ tarafa geçti?

Instagram profil resmi neden sağda?

Instagram profil fotoğrafım neden sağ tarafta?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram profil fotoğrafıyla beraber, genel olarak profil sayfasının sağa kaydı. Bunun sebebi, Instagram'ın profil sayfalarının tasarımını değiştirmiş olmasından kaynaklanıyor.

    Instagram profilim neden sağa kaydı?

    Instagram profiliniz sağ tarafa geçtiyse endişelenmenize gerek yok. Bir çok kişi hesabında bir problem olduğunu düşünüyor ama durum aslında böyle değil. Instagram bildiğimiz üzere zaman zaman değişiklikler yapıyor, işte profil resminin sağda olması da bu değişikliklerden birisidir. Yakında bütün profiller sağ tarafta olacak. Artık mecbur böyle kullanacağız.

    Peki neden bende oldu? Arkadaşımın hesabında neden profil sağda değil?

    Çünkü Instagram bir değişiklik yaptığı zaman onu aniden bütün kullanıcılara açmıyor. Önce belli başlı hesaplara o değişikliği yansıtıyor, böylece insanların tepkilerini ve geribildirimlerini ölçüyor. Aslında durum bundan ibaret. Hesabınız Instagram'ın deneme tahtaları arasına girmiş o kadar.

    Söylediğim gibi instagram profilinin sağa kayması sadece size özel bir durum değil. Çok yakında dünyada Instagram kullanan herkesin profili sağ tarafta olacak. Sadece bu biraz zaman alıyor.

    omercik omercik (9418)