Instagram profilime erişim sağlayamıyorum

Merhaba. Instagrama kayıt olduğum e- posta adresini sildim . Daha sonra ınstagram e posta güncelle sayfası geldi . E posta girdiğim halde güncellenmiyor . Hep aynı sayfa açılıp errors veriyor . Kayıtlı mail hesabımı açtım ama hala aynı . Şifremi biliyorum. Numarama kod geliyor ama sonuç hep aynı. Ne yapabilirim ?

haticedogan haticedogan (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @farurhenho bu konuyu önceden cevaplamış bu konuya bakabilirsiniz Instagram oops an error occurred çözüm

    bunlar işe yaramıyorsa bize bildirin .

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bu tarz sorunlar maalesef instagram'ın kendisinden kaynaklanıyor. Biri bitmeden diğer bir sorunla karşılaşıyoruz. Yazdığımız çözümlerin bir çoğu maalesef artık geçerli değil çünkü instagram'ın ne yaptığını anlayan yok, ne yapmaya çalıştığını da anlamıyorum. Ortalığı batırdılar.

      Bekleyin, eninde sonunda kendiliğinden düzelecek.

      omercik omercik (9418)