Instagram profiline bakan gizli hayranlarını görmek ister misin virüsü

Instagram hesabım benim adıma paylaşımlarda bulunuyor. Bu paylaşımlarda

Instagram profiline bakan gizli hayranlarını görmek ister misin? Sizi takip etmeyen kullanıcıları bile gösterir. Amma çok hayranım vamış Profiline bakan gizli takipçilerini görebilirsin yazıyor.

Bu paylaşımlardan nasıl kurtulurum?

pelinny pelinny (863)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram profiline bakan gizli hayranlarını görmek ister misin virüsü nasıl temizlenir?

    Google Play üzerinden InstaWho adlı sahte  Instagram profiline bakan gizli hayranlarını görme uygulmasını indirdiyseniz bu uygulama sizin adınıza paylaşımlarda bulunarak Instagram  üzerinden kendini yayar.

    InstaWho zararlı bir reklam uygulamasıdır. Bu uygulamayı kaldırmalısınız.. InstaWho uygulamasını kaldırdıktan sonra  Instagram kendi kendine paylaşım yapmayacaktır.

    Daha sonra Instagram şifrenizi değiştirmenizi öneririm.

    pelinny pelinny (863)