Instagram reels özellği hesabıma gelmedi, ne yapmalıyım? Reels nasıl açılır?

Tüm güncellemeleri yaptım, diğer hesabımda Reels var ancak ana hesabımda yok. Birçok kez Instagrama sorunda bildirdim düzelmedi ne yapmalıyım?

melisa1ozarslan11 melisa1ozarslan11 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram reels özelliği hesabına gelmediyse yapabileceğin bir şey yok.  Instagram bu tür özellikleri kendi algoritmasına göre belirlediği hesaplara gönderiyor.  Bu tür konularda da hiç bir destek sağlamıyor.

    Aynı telefonda bir hesapta reels varken diğerinde reels olmayabiliyor. Bu durumu ne instagram ne de kullanıcılar anlayabildi bugüne kadar.

    Instagramın böyle bir pek saçmalığı var.

    hakan hakan (15424)