İnstagram reels video nasıl öne çıkarılır?

Keşfet reels bölümünde bazı videolarda öne çıkanlar ifadesini görmekteyim ve kendi oluşturduğum videoyu öne çıkarmak istiyorum ne yapmalıyım?

bl4lev bl4lev (790)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, instagram sadece ünlü kişilerin paylaştığı ve kullanıcılar tarafından beğenilmiş ve ilgi görmekte olan videoları özenle seçerek Öne çıkanlar şeklinde etiketlemekte.

    Siz de etiket almak için yüklediğiniz videonun ilgi görmüş ve fazla etkileşim alarak beğenilmesi gerekmekte.

    İnstagram reels öne çıkanlarda dikkat edilmesi gerekenler?

    Siyasi konulara odaklanan veya siyasetçiler, partiler ya da devlet yetkilileri tarafından (ya da onların adına) oluşturulan ve instagram kurallarına aykırı olarak yüklenmiş videolar asla öne çıkarılmaz.

    Telif hakkı, sahte videolar içinde geçerlidir.

    bl4lev bl4lev (790)