instagram resim kaydetmek?

Android işletim sistemli telefonumda instagram uygulamasını kullanıyorum. instagram uygulamasında takip ettiğim kişilerin beğendiğim  fotoğraflarını nasıl kaydedebilirim? instagram uygulamasında istediğim fotoğrafı telefonuma nasıl indirebilirim?

mertyakar mertyakar (32)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram'da resimleri kaydetmek için birkaç yol vardır. Bu yollardan size en uygun olanını kullanabilirsiniz.

    Android telefonda instagram resimlerini indirmek;

    1. İlk olarak instasave isimli uygulamayı indiriniz.
    2. Ardından bu uygulamaya instagram hesabınızla giriş yapınız.
    3. Bu işlemin ardından fotoğrafları seçerek yukarıdaki Disket ikonuna tıklayarak kaydedebilirsiniz.

    iPhone'da instagram resimlerini indirmek;

    1. Instagram uygulamasında ayarlar bölümüne giriniz. (Profilinizin sağ üstünde bulunan dişli ikonu ile)
    2. Ayarlar bölümünden Save Original Photos (Orijinal resimleri kaydet) seçeneğini işaretleyip çıkınız.
    3. Bu işlemden sonra bütün resimler iPhone resim albümlerinde gözükecektir.

    instaport.me sitesi üzerinden indirme;

    1. instaport Instagram'ın önerdiği bir servistir. Bu servisi kullanmak için ilk olarak instaport.me adresine instagram hesabınızla giriş yapınız.
    2. Ardından Advanced Options butonuna basarak istediğiniz bir gün çekilmiş fotoğrafı, fotoğrafların sayısını ve hatta bir başka kişinin beğendiğiniz resimlerini indirmenize izin veren ayarları da yapabilirsiniz. (Resimler 612x612 boyutuna limitlidir.)
    3. Bu ayarlardan sonra Start Export butonuyla resimlerin çıkartılma işlemini başlatabilirsiniz.
    4. Export işleminin ardından Download only butonuna basarak resimleri indirebilirsiniz.

    Instagram internet adresi üzerinden resimleri kaydetmek;

    1. İlk olarak resimlerini kaydetmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını aşağıdaki adreste belirtilen yere yazınız.
      http://instagram.com/KULLANICI-ADI/
    2. Resimlere tıklayıp büyütünüz ve kaydediniz. (Resimler 612x612 boyutuna limitlidir.)

    instagrabbr sitesi üzerinnden resimleri indirmek;

    1. instagrabbr sitesine girdikten sonra resimlerini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını arama yerine basınız ve Search butonuna basınız.
    2. Karşınıza kullanıcı adını yazdığınız kişinin tüm gizli olmayan resimleri çıkacaktır. (Herkese açık olmayan resimlere ulaşamazsınız.)

    Google Chrome üzerinden resimleri kaydetmek;

    1. Google Chrome üzerinden Instagram internet sitesine giriş yapınız.
    2. Ardından indirmek istediğiniz resme sağ tıklayıp Öğeyi Denetle deyiniz.
    3. Açılan konsol ekranında .jpg ile biten bir link göreceksiniz. O linke sağ tıklayıp Yeni Sekmede Aç deyiniz.
    4. Yeni sekmede açılan resmi sağ tıklayıp Resmi farklı kaydet diyerek kaydediniz.
    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      bu kadar uğraşmanıza hiç gerek yok, misyona uygulaması var. beğendiğiniz veya belirlediğiniz etiketli fotoğrafı dropbox veya google drive hesabınıza otomatik olarak yüklüyor.

      arassimo arassimo (1)