instagram sayfa yenileme sorunu

instagramda kaçıncı sürümdü bilmiyorum güncelleye güncelleye yeni sürüme geldim eski sürümde sayfayı yenilemeden beğeni kendiliğinden otomatik artıyodu güncelledikten sonra yenilemeden artmıyo düzelme imkanı varmı.

anonim15432 anonim15432 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram uygulaması ile ilgili bu tür sorunlarda tek yapabileceğin: Instagram uygulamasını kaldırmak ve yeniden yüklemek.

    Mobil cihazlarda bu tür sorunları çözmenin çok nadir yöntemi olabilyor. Ama Instagram uygulaması farklı cihazlarda farklı sorunlar çıkarabiliyor. Bunların da çözümü olmuyor maalesef.

    hakan hakan (15394)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bu sorunun nedeni genellikle internetinde yaşanan kopmalardır. Sorunu çözmem için bir kaç yol deneyebilirsin.

      1) Wifi ayarlarından bağlandığın ağı unutup tekrar bağlanarak.

      2)  Uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyerek

      3) Modemini resetleyerek.

      emirsafa emirsafa (7)