İnstagram sayfam da robot olmadığımı onayladıktan sonra telefona kod gönderme işlemi sorasında ülke kodunu yanlış girdim

İnstagram sayfam da robot olmadığımı onayladıktan sonra telefona kod gönderme işlemi sorasında ülke kodunu yanlış girdim. Bunu bir kaç denemeden sonra fark ettim. Ama bu seferde 24 saat dolmadan kod alamazsınız uyarısı aldım. Kullanıcı aldım felan gözükmüyor. Ne yapabilirim. Bu gibi durumda takipçiler silinir mi? Yardımcı olursanız sevinirim gönderilerim ve takipçilerim silinir mi merak ediyorum. 24 saat sonra sorunsuz bir şekilde giriş yapabilir miyim acaba yoksa hesap hepten silindi mi?

zhrykc zhrykc (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır takipçi silinmez. Hesabının biri tarafından ele geçirilmeye çalışıldığı düşünülüp kod gönderme işlemi yavaşlatılmış. 24 saatlik bekleme süresinden sonra tekrar kod iste. Herhangi bir sorun olmaz. Takipçilerinde bir azalma olmaz.

    alattin alattin (16984)