Instagram sayfam kilitlendi bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun

hesabınız geri al

güvenlik nedenlerinden dolayı,hesabına giriş yapmak için yardım istemen gerekecek

yardım kısmına giriş yapıp parola yenile diyorum.mail geliyo şifreyi değiştiriyorum

bilinmeyen ağ balantı hatası oluştu yazısı çıkıyor fakar şifre değişiyor

giriş yapmaya kalktığım zaman yine aynı hesabını geri al sayfası çıkıyor kilitlendi hiç bişey yapamıyorum

instagram hesabını geri al

bvlgry bvlgry (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanırım IP farklılığından dolayı Instagram güvenlik amacıyla hesabınızı geçici olarak kapatmış. Normalde böyle durumlarda hesabınıza kayıtlı e-posta adresinize bir mail gelir. Bu gelen mailde Instagram sizden bazı şeyler yapmanızı ister (kağıda bir şey yazıp fotoğrafını çekerek göndermek gibi) size de öyle bir mail gelmedi mi?

    Gelmediyse bir süre bekleyin, bu konuda yapabileceğimiz pek bir şey yok gibi...

    omercik omercik (9418)