İnstagram sayfama takipçi ve beğeni atıyorlar

Merhaba, aktif olarak kullandığım, 9K takipçim olan hesabıma bugün durduk yere yüzlerce takip gelmeye başladı ve aynı zamanda beğeni geldi ama beğeni az geldi. Şifremi değiştim çözülmedi, takipçileri sildim gene çözülmedi. Ve az önce takipçim 10K oldu. Lütfen bu sorunu çözmekte yardım edin. Teşekküler

nizi666 nizi666 (179)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Birisi senin hesabına bot takipçi gönderiyor. İyi niyetli olmadığı belli. Bu senin bir hatandan ya da parolanın birinin eline geçmesinden kaynaklanmıyor.

    Maalesef dileyen herkes 50-100TL verip binlerce bot kullanıcıyı istediği instagram hesabıne takipçi olarak gönderebilir. Instagram'ın bunun için bir engellemesi veya kısıtlaması yok. Google'da instagram takipçi satın alma yazarsan pek çok site ile karşılaşacaksın. İşte bu sitelerden bot takipçi gönderilmiş senin sayfana.

    Spam takipçileri engellemenin bir yolu yok. Instagram'ın spam takipçiyi tanıyan ve engelleyen bir önlemi de yok.

    Sana iş çıkacak ama bu spam bot takipçileri tek tek engellemen ya da takipten çıkartman gerekecek.

    alattin alattin (16984)