Instagram sayfamı Facebook sayfama bağlama

Instagram sayfamı bağladığım facebook sayfasını nasıl değiştirebilirim?

treajen treajen (43)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram ile Facebook bağlantısı kaldırmayı Instagram uygulamasından yapabilirsiniz.

    • Instagram uygulamasını açın, profilinize dokunun ve profil seçeneklerinin olduğu bölüme gelin.
    • Sayfayı biraz aşağı kaydırın ve "Bağlantılı Hesaplar" bölümüne gelin.
    • Buradan Facebook seçeneğine bir defa dokunun ve gelen bölümdeki "bağlantıyı kaldır" butonuna dokunun.

    Bunu yaptıktan sonra ek olarak Facebook hesabınızdan da Instagram bağlantısını kaldırmanız gerekiyor. Bilgisayardan yanlışlıkla bağladığınız Facebook hesabına giriş yapın. Daha sonra şu adımları takip edin:

    Bu adımları uyguladıktan sonra Facebook hesabı ile Instagram arasındaki bağlantı tamamen kalkacaktır. Şimdi istediğiniz Facebook hesabıyla Instagram hesabınızı bağlayabilirsiniz. Bağlamadan önce şunlara dikkat edin:

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bunu denedim ama tekrar yeni bağlayacağım facebook hesabını seçemiyorum? Tekrar facebooka basınca eskisine bağlıyor treajen 5 yıl önce
    • Facebook hesabından da bağlantıyı kaldırman gerek. Konuyu ilgili şekilde güncelledim. @treajen omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho Ya hala olmadı. Face sayfasını kapattım hala bağlantılı hesaplardan bağlan dediğimde bağlanıyor basıyorum bakıyorum bağlandığı sayfayıda göstermiyor. treajen 5 yıl önce
    • İki uygulamanında verilerini sildim denedim bu sfer sayfalarım göründü ama şimdide sürekli kendi profilimde paylaşıyor sayfayı seçiyorum yine profilimde paylaşıyor treajen 5 yıl önce
    • sayfayı yönetme izni verdin mi? @treajen omercik 5 yıl önce
    • Nasıl yani treajen 5 yıl önce
    • Instagram da bağlantıyı yaparken "Instagram uygulaması, sayfalarını yönetmek istiyor.." diye bir uyarı çıkar. O uyarıya "Tamam" dedin mi? @treajen omercik 5 yıl önce
    • Çıkmıyor :/ treajen 5 yıl önce
    • Sen onu Instagram'ın işletme profili bölümünden yap o zaman. Bir de öyle dene. @treajen omercik 5 yıl önce
    • Oraya nasıl giricem? treajen 5 yıl önce
    • Instagram ın o seçeneklerin olduğu bölümde var. İşletme profili diye bir yer. omercik 5 yıl önce