Instagram ses gönderme sorunu

Merhaba, 3 kez güncelledim, yine de mikrofonu çalıştırmayı başaramadım. Bana ses kaydı geliyor ama ben bas konuş bırak yaptığım halde ses gönderemiyorum karşıya. Bunu nasıl çözeceğim?

kullanici702555 kullanici702555 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunun markası nedir? Mikrofona erişime izin vermemiş olabilirsin. Eğer Android kullanıyorsan şu yolu izle:

    1. Ayarlara git
    2. Uygulamalar ve Bildirimler bölümüne git.
    3. Instagram uygulamasını bul. Listede görünmüyorsa .... uygulamanın tümünü gör seçeneğine dokun.
    4. Izınler bölümüne dokun.
    5. Mikrofon izninin açık olduğundan emin ol.

    Instagramdan ses kaydı yollayamıyorsan mikrofona erişime izin vermemiş olabilirsin.

    hakan hakan (15424)