Instagram sıfırlama maili

! Şifreni sıfırlamak üzere gönderilen bağlantı için lütfen (g*********p@e******.com) adresini kontrol et.

ancak benim böle bir mail adresim yok sıfırlama nereye gidiyyor

gamzegecalp gamzegecalp (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer email adresi size ait değilse, hesabınız çalınmış olabilir. Çalınan, hacklenen Instagram hesabı nasıl geri alınır?

    g*********p@e******.com adresinin size ait olmadığından emin misiniz?

    gamzegecalp@e......com gibi bir adrese benziyor.  Güvenlik sebebi ile e-mail adresinin tamamını göstermiyor.   Mailler burda belirtilen  g harfi ile başlayan email adresine gönderiliyor.

    hayır benim böyle bir email adresim yok diyorsanız hesabınız çalınmıştır. Yukarıda verdiğim linkte yazanları yapmalısınız.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      @e******.com  böyle mail adresim adresim olmadı "e" ile başlayan. şikyet ettim ozaman peki süreç ne oluyor.

      gamzegecalp gamzegecalp (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Talebiniz Instagram tarafından incelenecek ve size geri dönüş yapılacaktır. Eğer haklı göründüğünüzde Instagram hesabınız size geri verilecektir. murat 8 yıl önce