instagram şifre değiştirildi diyor ve çıkış yapıyor

instagramıma erişemiyorum şifre değiştirildi diyip sürekli çıkış yapıyor aynı durumu yaşayan var mı? Daha önce böyle bir sorun yoktu. Şimdi instagrama giremiyorum

alivecan alivecan (337)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    instagramda şuan genel bir sorun var. Sorun sende değil. Bende aynı sorunu yaşadım.

    Şuanda girebiliyorum fakat eski gönderiler geliyor. DM bazen yükleniyor bazen yüklenmiyor, akış yenilenemedi mesajı veriyor ara ara. Şuanda görünen o ki instagram genel bir sorun yaşıyor. Beklemekte fayda var.

    hakan hakan (15394)
    1 yıl önce cevaplandı

      genel sorun var evet

      turan155 turan155 (9)