İnstagram şifre değiştirmeden şifreyi öğrenmek

instagramda şifresini bilmediğimiz bir hesabın mevcut şifresini öğrenebilir miyiz?

Şöyle anlatayım, bir instagram hesabı var ve şifresini bilmiyorum fakat daha önce bağladığım facebook adresiyle giriş yapabiliyorum. Bu hesabın içerisindeyken nasıl mevcut şifresini öğrenebilirim?

kullanici404634 kullanici404634 (1)
7 yıl önce sordu

  • Benım şifresını bılmem lazım sebebim 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Benim şifreyi öğrenmem  lazım şifremı unuttum

sebebim sebebim (1)
7 yıl önce cevaplandı

     @kullanici404634

    Şifresinizi sıfırlayabilirsiniz, ancak eski şifresinizi sanırım öğrenemezsiniz.Eğer şifre bilgisayarınızda tarayıcı üzerinde kaydedilmiş şekilde ise, bunu öğrenme şansınız var.

    @sebebim

    E posta adresi kullanarak şifre sıfırlayabilirsiniz.Ya da Facebook adres ile ilişkilendirmişseniz hesabınıza ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)