Instagram şifre sıfırlama SMS'i gelmiyor

Instagram şifremi unuttum. Telefon numarasıyla instagram şifremi değiştirmek istiyorum ama şifre sıfırlama SMS'i gelmiyor. SMS göndere basıyorum gönderildi diyor ama gelmiyor. Başka numara ve hesap ile denedim o hesabın kodu geliyor ama benimki numarama gelmiyor. Yardım eder misiniz?

Instagram şifre sıfırlama sms'i gelmiyor doğrulama kodunu alamıyorum ne yapmalıyım?

kullanici83650 kullanici83650 (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    SMS gelmiyorsa hesabınızda ya telefon numarası hiç kayıtlı değildir ya da kayıtlı olduğunu zannettiğiniz telefon numarası kayıtlı değildir. Eğer telefon numaranızın kayıtlı olduğuna eminseniz mutlaka şifre sıfırlarken SMS doğrulama kodunun gelmesi lazım. Numaranızın kayıtlı olduğuna emin misiniz kesin olarak?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      bende yanlışlık ile telefon ayarlarında gelen sms i engellenler listesine ekledim ve numaranın hangisi olduğunu bilmediğim için engeli de kaldıramıyorum, gelen sms numarası hakkında bilgi varmıydı acaba ?

      yakupgoker yakupgoker (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • 0850 540 06 61 böyle bir numaradan geldi. Senin için test ettim. Fakat numara operatörüne göre farklılık gösterebilir alattin 4 yıl önce