Instagram şifre sıfırlamak istediğimde "bu bağlantı bozuk" hatası

instagramda yüksek takipçili çalınan bir hesabım için geri alma işlemi yaptım. kimliğim doğrulandığı için hesabıma erişim linki tarafıma gönderildi ancak bu link ile hesabıma ulaşamadım. Linke tıkladığımda şifre ekranı çıktı ama sonrasında bu bağlantı bozuk hatası verdi ne yapmam gerekiyor?

kullanici967444 kullanici967444 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı tarayıcılar ile denemenizin ardından sorun hala devam ediyorsa, buna karşılık yapılacak bir durum yok gibi görünüyor.Instagram'ın size yolladığı link belirli bir zaman için geçerli ise süresi dolmuş olabilir.Bu durumda hesabınızı tekrar geri alma işlemi yapmanız gerekebilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)