instagram şifre yenileme

,instagram, şifremi, unuttum,.unuttum butonuna basıp kullanıcı adımı yazsam da vermış oldugum mail adresımı yazsamda işlem devam etmıyor.sureklı ,hata ,verıyor,.aynı unutma işlemini tweeter hesabım için yaptım sorun yaşamadım ama instagramda sorunu çözemedim.face yada başka hesabımlada birleştirmemiştim ınstagramı.yardımcı olurmusunuz

kullanici284650 kullanici284650 (1)
9 yıl önce sordu

  • Merhaba aldığınız hatayı yazar mısınız? alattin 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Merhaba,

Aynı sorun benim de başıma geldi. İnstagram web sitesinden e-posta adresimi girip kayıt olmak istediğimde bana;

We could not reach your email address. Please try resetting your password using a different option, or contact support

şeklinde bir hata veriyordu. İnstagram hesabımı Facebook'la ilişkilendirmediğim için de parolamı değiştirememiştim.

Fakat daha sonra İnstagram şifremi unuttum adresinde yazılanları adım adım cep telefonu uygulamamdan yaptım. Ve e-posta adresime parola yenileme linki sorunsuz olarak geldi ve parolamı değiştirebildim.

İnstagram şifresini değiştirmek için İnstagram şifremi unuttum linkinde yazılanları uygularsanız sorununuz çözülecektir.

EceKoc EceKoc (834)
9 yıl önce cevaplandı

    İnstagram'ı kaldırıp yeniden kurmayı denediniz mi ?

    yavuzkosar yavuzkosar (3)