instagram şifremi hatırlamiyorum

matem12345 instagram hesabıma şifremi unuttuğum için giremiyorum

kullanici590761 kullanici590761 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba Instagram şifremi unuttum sorusu ile ilgili uzmanim.net onlarca konu mevcut.Aşağıdaki arama sonuçları size yardımcı olacaktır.

    Instagram şifremi unuttum sorunu nasıl çözülür?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

      Hesabınıza şu bilgileri eklediniz mi? :

      Telefon numarası

      E-Posta

      Eğer bunları eklediyseniz (ki ikisinden birini eklemek zorundasınız) şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Aslında hiç cevaplamasaydın daha iyi olurdu @farurhenho Zira @ismailsarp zaten yolu göstermiş. Uzmanım.net üyeleri giderek araştırmay öğrenmeliler; bunu teşvik etmeliyiz. Ayrıca bu sitemizin sadeliği içinde önemli ve gerekli @kullanici590761 temmuz 6 yıl önce
      • @temmuz abi haklısın da benimde içim rahat etmiyor işte bildiğimi paylaşmayınca :) omercik 6 yıl önce
      • :) @farurhenho temmuz 6 yıl önce