Instagram sifremi nasıl değiştiririm?

Instagram şifremi nasıl değiştirebilirim?

Instagram şifremi telefondan nasıl değiştirim?

Instagram şifremi webden nasıl değiştirim?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram şifresi değiştirme:  Instagram web sitesinden Instagram şifresini değiştirme

    1. Instagram web sitesinden Intagram hesabınıza giriş yapın.
    2. Sağ üst köşede bulunan kullanıcı adınızı tıklayın linkine tıklayın. Profili Düzenle'yi tıklayın.
      Instagram  hesap ayarları - şifre değiştirme

    3. Önce mevcut parolanızı sonra yeni parolanızı girin.
      Instagram Şifre değiştirme
    4. Şifeyi Değiştir tıklayın. Instagram şifrenizi değiştirmiş oldunuz.

    Instagram şifresi değiştirme:  Telefon & Tablet Instagram uygulamasında Instagram şifresini değiştirme

    1. Instagram uygulamasını açın.
    2. En sağdaki Profil simgesine dokunun
    3. Profili Düzenle seçeneğine dokunun.
    4. Gizli Bilgiler bölümünde Şifreyi Değiştir'e dokunun.
    5. Mevcut şifrenizi girin. Alttaki iki bölümede yeni şifrenizi girin.
    6. Üst bölümdeki OK simgesie dokunun.

    Yukarıdaki işlemlerden sonra Instagram parolanız değişecektir.

    pelinny pelinny (863)