Instagram şifremi unuttum e-postama giremiyorum

Merhaba arkadaslar nasilsiniz? Abi lutfen yardim edin ben INSTAGRAMDA  sifremi unutdum. E-POSTA ADRESIMIDE BILMIYORUM SIFRESINIDE. Yardim edin lutfen. n_anar8998 instgram lullanici adim budur

proqram proqram (-7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram şifrenizi değiştirmenin sadece 3 yolu vardır. Bu 3 yol dışında şifrenizi değiştiremezsiniz.

    1. Hesapta kayıtlı e-posta adresiyle şifreyi değiştirmek
    2. Hesapta kayıtlı telefon numarasıyla şifreyi değiştirmek
    3. Eğer Facebook hesabınızla bağlantılıysa Facebook'u kullanarak şifreyi değiştirmek

    Eğer bu 3'ünden biri size uyuyorsa Instagram giriş sayfasındaki "Giriş yapmak için yardım al" bağlantısına tıklayıp gerekli adımları takip ederek şifrenizi değiştirmeniz mümkündür.

    omercik omercik (9418)