Instagram şifremi unuttum, facebook bağlantısı ve telefon numaram yok, hesabımı nasıl geri alabilirim ?

Instagram şifremi unuttum bu hesabim faceye bağlı değil ve kendi tel no mu değil baska birtane yazmışım nasıl geri alabilirim. Aciliyeti var hadi lutfen

kullanici855544 kullanici855544 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözümü uzmanim.net Youtube kanalında izlek için tıklayın. Bu çözümün videosu mevcut. Dilerseniz buraya tıklayarak izleyebilirsiniz

    30 Kasım 2018 güncelleme:

    Bu çözüm yenilenmiştir. Instagram parolanızı sıfırlayabileceğiniz çok daha kolay çözüme buradan ulaşabilirsiniz: Instagram şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

    Instagram şifrenizi unuttuğunuzda;

    • SMS ile şifrenizi tekrar elde etmenizi,
    • E-posta ile şifrenizi tekrar elde etmenizi,
    • Facebook bağlantısı ile şifrenizi tekrar elde etmenizi

    sağlayabilecektir.Ancak bu durumda siz bunların tümünden etkisiz kalmış durumdasınız.Bu durumda hesabınızı almayı malesef çok zor bir ihtimal olarak düşünün.Yukarıdaki 3 seçenekten birini dahi yapabilseydiniz hesabınızı tekrar geri alabilecektiniz.

    Ayrıca yukarıda e-posta ile ilgili bir yazı yazmadığınız için bu şansınız varsa bunu deneyebilirsiniz.Şifremi unuttum kısmından posta ile şifre yenileme bildirimi alacaksınızdır.

    Tüm bunlar işe yaramazsa buradaki instagram yardım sayfasından Instagram hesabınıza giriş yapamıyorsanız bölümünü okuyabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)