Instagram şifremi unuttum, hesabıma erişemiyorum. Ne yapabilirim?

instagram sifremi mailimi ve var olan telefonum da ıptal oldu sadece aktıf hesabım ama sifreyi bilmedigimden giremiyorum ne yapmalıyım

kullanici73833 kullanici73833 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözümü uzmanim.net Youtube kanalında izlek için tıklayın. Bu çözümün videosu mevcut. Dilerseniz buraya tıklayarak izleyebilirsiniz

    O şifre sıfırlama ekranında "Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var?" diye bir seçenek var, ona tıklayın. Karşınıza bir form gelmesi lazım. Burada hesabınıza erişiminizi kaybettiğinize dair instagram'a bildiri yapacaksınız. Eğer form gelirse bunu doldurup instagram'a gönderin.

    Yalnız mutlaka doğru bilgiler verin. Yoksa instagram sizin o hesabın sahibi olduğunuza inanmaz.

    instagram hesap erişim sorunu

    omercik omercik (9418)