Instagram şifremi unuttum nasıl kurtarabilirim?

Instagram wifremi unutdum cikiw yapmiwim yeniden nasil gire bilirim

kullanici857989 kullanici857989 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ınstagrama girerken şifremi unuuttum var tıkla ona ordan ya telefon numarana bi mesaj yollar o mesajı o ekrana girersin sonra senden yeni şifre oluşturmanı ister eğer telefon numarıanı doğrulamadıysan e postana bi kod gelir o kodu girdiğinde yeni şifre oluşturup kullanımına devam edersin

    edizgokaslan edizgokaslan (28)
    5 yıl önce cevaplandı

      Daha önceden bu konu ile ilgili bir paylaşım yapmıştı @farurhenho

      Konuya gitmek için: Instagram şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

      Konuyla ilgili videoya gitmek için: Instagram şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

      darkcrak darkcrak (5168)