Instagram şifremi unuttum. Nasıl sıfırlayabilirim?

Telefon ve PC'den şifremi sıfırlamak istiyorum ama olmuyor, yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

brrn brrn (1)
6 yıl önce sordu

  • telefon numarası yada eposta ile şifre yeenileyee bilirsin... krsn 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Instagram şifreni unuttuysan e-posta veya telefon numarası ile sıfırlayabilirsin. Buna ek olarak hesabını Facebook'a bağladıysan Facebook ile giriş yaparak da sıfırlayabilirsin. Hepsinin adımları Instagram uygulamasında mevcuttur.

Instagram uygulamasında giriş yapma bölümünde "giriş yapmak için yardım al" bölümünden yapabilirsin.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

    Hepsini denedim ama olmuyor anlıyamadım facebokk a bağlı değil telefon numaramla sıfırlamaya çalıştım gelen mesaja tıkladığımda karşıma burası çıktı :))

    brrn brrn (1)