Instagram şifremi unuttum, ne yapabilirim?

Instagram kullanici adim zehra_erdgms ama sifremi unuttum. Instagram şifremi nasıl öğrenebilirim?

1247 1247 (1)
6 yıl önce sordu

  • Neyin, hangi hesabın şifresi bu unuttuğun Zehra, onuda belitmelisin. temmuz 6 yıl önce
  • Soru düzenlendi. murat 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Hesaba giriş sayfasında "Şifremi (Password) unuttum" düğmesi olmalı. Onu tıklarsan şifreyi öğrenmen veya sıfırlaman için seni yönlendirir.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

    merhaba instagram şifremi ve mail adresimin şifrelerini unuttum bana yardımcı olurmusunuz
    kullanıcı adım zehra_erdgms

    1247 1247 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Eğer güvenlikle alakalı bilgilerde kayıtlı doğrulama telefon numarası varsa kolay olur. Eğer yoksa bir sürü prosüdür.. Ama her halükarda "şifremi unuttum" düğmesini tıklamalı ve yönergeleri takip etmelisin. temmuz 6 yıl önce
    • Herhalde ilk olarak e-mail şifresini öğrenmelisin (Instagram doğrulama mesajı alabilmek için bu ilk olarak bu gerekecektir). temmuz 6 yıl önce
    • Sadece kullanici adimi biliyorum sifremi bilmiyorum eski nunaramla kayit olmustum eski email eli kayitliydim 1247 6 yıl önce
    • Yanlislikla 2tane intagram actim hesabamima giris yapamiyorum hic bir sekilde 1247 6 yıl önce