Instagram şifremi unuttum ne yapabilirim?

Selam hocam ben instagram sifremi unutdum. Youtube de uzmanim.net kanalindan izledim vidoyu diyorsunuz ki kullandiginiz telefondan edin sifre bulmani. Benim eski telefonumdan acmisdim n_anar8998 instagram hesabini. yeni telefonumdan dediyinizi yaptim yardim merkezi baska bolumler geliyor. Aslinda instagramim var su n_anar8998 hesabini 2014 de acmisdim sifresini bulmak istemeyimin sebebi sudur ki hesabi tamamen  sifirlayim. Lutfen yardim edin.

proqram proqram (-7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Daha önceden @farurhenho bunun ile ilgili bir video ve makale paylaşmıştı dilersen alttaki linklerden gide bilirsin

    Çözüm makalesi: Instagram şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

    Çözüm videosu: Instagram şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      yaa hocaam been videonu izledim orada diyorki kullandigin telefonlaa islemeri yaap. uste yazdim okumadiniz mi? ben o hesabi eski telefonumda acmisdim yeni telefonumda islemi yapiyorum yarim bolumu farkli islemler geliyoor.yardim edin lutfen. n_anar8998 instagrami benn 5 yil once eski telefonumda kullandim yeni telefonumdaa bu islemi yapamiyorum. adim adim dediklerinizi yapiyorum olmuyoor

      proqram proqram (-7)
      4 yıl önce cevaplandı

        O videoyu yapan benim. Videoda da bahsetmiştim instagram'la iletişime geçme formunun çıkması için hesabını daha önce kullandığın bir telefonda bu işlemleri yapmak zorundasın. Yoksa form çıkmaz. Form çıkmazsa maalesef yapabileceğimiz bir şey yok. Hesabını kurtaramazsın.

        omercik omercik (9418)