Instagram şifremi unuttum, sıfırlayamıyorum

Instagram hesabımın şifresini unuttum, kod gönderme seçeneği bulunmuyor. Şifremi kabul etmiyor, hesabımı geri alma seçeneği yok, şifremi nasıl sıfırlayabilirim?

icegril icegril (1)
6 yıl önce sordu

  • instagram hesabıma facebookla giriş yapıyordum günceleme esnasında çıkış yaptı şifreyi sıfırlamaya çalıştım benim hesabımdada kod gönderme seçeneği yoktu 11820 çağrı merkezini arıyarak form doldurdum instagram gerş dönüş yaparak şifre sıfırlama linki ileti aksel 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Telefona baglı ise şifre sıfırlayabilirsin

malgibiolan malgibiolan (307)