Instagram şifremi unuttum ve e-postama giremiyorum

E posta sifresini yenilemem basarisiz oluyo form doldurunca yeterli olmafigini soyluyo hotmaili de acamadigim icin instagrama yeni sifre olusturamiyorum. Baska secenek yok mu

fatmanh fatmanh (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Mesela hotmail hesabın için "şifremi unuttum" yolundan gidebilirsin. Eğer onun içinde bir bağlantın yoksa yapacak bir şey olmaz.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Maalesef yapacak bir şey yok. Üzülerek söylüyorum. Ya telefon numarası, ya Facebook bağlantısı, ya da hesapta kayıtlı e-posta adresi ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        adıma kayıtlı hotmail hesaplarını nasıl öğrenebilirim

        ercan2476 ercan2476 (1)