Instagram şifremi unutum eposta adresine artık erişemiyorum

Ben instgram şifremi unutum kod gönderildi diyor ancak kod eski e postama gönderiliyor o epostamada erişimim yok ıstgram hesabımın telefon numarama bağlı değil facebook lada bağlantısı yok nasıl bulacağım lütfen yardm edin

sebahat sebahat (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    o epostamada erişimim yok dediğin eposta adresini yazabilirmisin erişim yok hatasını kaldırabilirim

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

      Hesabında telefon numaran kayıtlı değil, kayıtlı eposta adresine erişemiyorsun.  Şuan hesapla hiç bir bağlanın yok anladığım kadarı ile. Hesap senin adına açılmışsa ve hesapta resimlerin varsa instagram ile iletişime geçip hesabım çalındı diyebilirsin

      https://www.youtube.com/watch?v=ZcEjC4TGCes burada video var. hesabının çalındığını belirtip işlemlerin sonuçlanmasını beklemelisin. Hesap fake isimle açıldıysa hesapta resim filan yoksa hesabı geri alabileceğini düşünmüyorum açıkcası.

      murat murat (12492)