İnstagram şifremi yenilemek için e-postama mail gelmiyor

İnstagrama giremiyorum.Bende şifremi unuttuma tıkladım ve "e-posta adresinize, şifre yenilenme linki yollanmıştır" diye yazı geldi.Ama e-posta adresimde, gelen kutusunda veya gereksiz kutusunda instagramdan gelen hehangi birşey yok.E-postamın doğru olduğundan eminim.Şifremi başka türlü veya instagram'a mail atmanın yolu varmı ?

Not: Facebook üzerinden şifre değiştiremiyorum.Facebook'u kapattım.

grodno grodno (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram şifrenizi hatırlayamıyorsanız, giriş ekranında Giriş yapmayla ilgili yardım al bağlantısına dokunun. Daha sonra, e-posta, sms veya Facebook aracılığıyla şifrenizi yenileme seçeneğiniz olacaktır.

    Instagram şifresini SMS ile yenileme

    • SMS ile seçeneğine dokunun.
    • Açılan ekranda erişiminiz olan bir telefon numarası girin .
    • Telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilen linke tıklayarak instagram şifrenizi yenileyin.
    damlakoc damlakoc (1391)