Instagram şifresini ve mailini unuttum nasıl tekrar geri alabilirim?

Selamün aleyküm, benim Instagram hesabım var telefonu yedekledim yani tüm uygulamaları sildim tekrar yükledim email adresimi ve şifremi hatırlamıyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz? Bu arada birkaç kişiye söyledim hocam ekran görüntüsü aldılar beni kandırdılar normalde gözükmüyor ekran görüntüsü yani daha önceki hikayelerimi bölümü gözükmüyor ama bunlar bulmuş beni inandırdı bir kısım para aldılar sonra durum bu saygılar hocam.

mustafaaglayan mustafaaglayan (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesaba bağlı telefon var mı? Eğer yoksa geriye yapacak hiç bir şey kalmıyor maalesef.

    hydra hydra (3800)