Instagram silinen hikayeler nasıl görülür?

Instagram silinen hikayeleri görme

Instagram silinen hikayeyi geri alma

Instagram'da 24 saat sonra kaybolan hikayeler nasıl geri getirilir?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram silinen hikayeleri görme

    Instagram'da 24 saat sonra silinen bir hikayenizi geri getirebilmenin küçük bir püf noktası var. Şöyle ki, Instagram'ın Hikayeler Arşivi adlı özelliği sayesinde sadece hesap sahibinin görebileceği şekilde paylaşılan hikaye bir yerde saklanıyor. Paylaştığınız bir hikayeyi, arşive eklendiği takdirde silinmiş olsa bile Hikayeler Arşivi bölümünde görebiliyorsunuz. Instagram silinen hikayeleri görme için şu adımları uygulayın:

    1. Instagram uygulamasını açın, sağ alt köşedeki  simgesine dokunun.
    2. Profilinize geldikten sonra sağ üst köşedeki  simgesine dokunarak arşivi açın.
    3. Hikayeler Arşivi, ve Gönderiler Arşivi olmak üzere 2 türlü arşiv vardır. Burada bizim için önemli olan Hikayeler Arşivi'ni görmek.
    4. Hikayeler Arşivi bölümünde, herhangi bir zamanda paylaştığınız (silinmiş olsa bile) arşive eklenen hikayeler görünür.

    Instagram silinen hikayeleri görme için en iyi yöntem budur. Eğer hikayelerinizin tamamen silinmesini isterseniz şu adımları uygulayın:

    1. Arşivdeki herhangi bir hikayeyi açın.
    2. Sağ alttaki "Daha fazla" seçeneğine dokunun.
    3. Gelen menüdeki "Sil" seçeneğine dokunun.
    4. Böylece hikayeleriniz, Hikayeler Arşivi bölümünden de silinecek ve artık hiçbir şekilde erişilemeyecektir.

    NOT: Eğer paylaştığınız hikayelerden herhangi birisi arşive eklenmemişse, Hikayeler Arşivi bölümünde göremezsiniz. Instagram silinen hikayeleri görme yöntemi sizin için işe yaramayacaktır.

    omercik omercik (9418)